ert archive         goneis16 17   

Πρόγραμμα Εξετάσεων 2024

Κατηγορία: Νέα & ανακοινώσεις Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 16 Μάιος 2024

     

         8ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 

         ΣΧΟΛ.ΕΤΟΣ 2023 – 2024                                                                                                       

 

    ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ :  8:15

                                                                                               

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ

ΤΑΞΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 20/5/2024 ΤΡΙΤΗ 21/5/2024 ΤΕΤΑΡΤΗ 22/5/2023 ΠΕΜΠΤΗ 23/5/2024 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/5/2024
A

ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

Εισηγητές: Γιαννακού, Παπαπολυζοπούλου

 

  ΑΛΓΕΒΡΑ

Εισηγητής: Δάφος, Λύκος

 

ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Εισηγητής: Τρακάλα, Παπαπούλιου

Β

ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

Εισηγητές: Τρακάλα, Παπαπολυζοπούλου Ε.

ΑΛΓΕΒΡΑ

Εισηγητής: Δάφος , Λύκος,

 

ΦΥΣΙΚΗ ΘΕΤ.

Εισηγητής: Σπήλιος

ΛΑΤΙΝΙΚΑ Ανθρωπ.

Εισηγητής: Καρδά

 
Γ

ΙΣΤΟΡΙΑ Ανθρωπ.

Εισηγητής: Αποστόλου

ΦΥΣΙΚΗ ΘΕΤ.

Εισηγητής: Σπήλιος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ

Εισηγητής: Δουφέκα Ε.

Α ΚΥΚΛΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΘΕΤ. ΟΙΚ. ΠΛΗΡ.

Εισηγητές: Λύκος, Χαραράς

ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΘΕΤ.

Εισηγητής: Οικονόμου

ΑΡΧΑΙΑ Ανθρωπ.

Εισηγητής: Καρδά

 Β ΚΥΚΛΟΣ

ΣΤ. ΠΙΘΑΝ. ΚΑΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ

Εισηγητής: Χαραράς

ΙΣΤΟΡΙΑ

Εισηγητής: Γιαννακού

ΛΑΤΙΝΙΚΑ

Εισηγητής: Αποστόλου

ΧΗΜΕΙΑ ΘΕΤ.

Εισηγητής: Μπουραδάμου

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

Εισηγητής: Καρατζιώτσικα

ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ

Εισηγητές: Αποστόλου, Καρδά, Παπαπούλιου

 

8ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ                                                                                                                                                                       ΣΧΟΛ.ΕΤΟΣ 2023 – 2024                                  

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ

ΤΑΞΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 27/5/2024 ΤΡΙΤΗ 28/5/2024 ΤΕΤΑΡΤΗ 29/5/2024 ΠΕΜΠΤΗ 30/5/2024 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31/5/2024
A  

ΑΓΓΛΙΚΑ

Εισηγητής: Μελετιάδου, Ράπτη

ΦΥΣΙΚΗ

Εισηγητής: Σπήλιος, Ζορμπάς

  ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ
Β

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΘΕΤ.

Εισηγητές: Δάφος, Λύκος

ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ Ανθρωπ.

Εισηγητής: Τρακάλα

 

ΙΣΤΟΡΙΑ

Εισηγητής: Κουλουράς

ΑΓΓΛΙΚΑ

Εισηγητής: Μελετιάδου

Γ        
ΤΑΞΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 3/6/2024

 

ΤΡΙΤΗ 4/6/2024

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 5/6/2024

 

ΠΕΜΠΤΗ 6/6/2024

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/6/2024

 

A

ΧΗΜΕΙΑ

Εισηγητής: Μπουραδάμου

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ

ΙΣΤΟΡΙΑ

Εισηγητής: Γιαννακού Λ.

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ

ΚΛΕΙΣΤΑ
Β

ΒΙΟΛΟΓΙΑ

Εισηγητής: Οικονόμου

 
Γ    
ΤΑΞΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 12/6/2023

 

ΤΡΙΤΗ 11/6/2024

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 12/6/2023

 

ΠΕΜΠΤΗ 13/6/2023

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14/6/2024

 

A

ΚΛΕΙΣΤΑ

ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ

Εισηγητής: Δάφος, Χαραράς

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ    
Β

ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ

Εισηγητής: Δάφος, Λύκος, Χαραράς

 
Γ    
                   
Εμφανίσεις: 91