Οι καλλιτέχνες του Σχολείου μας!

Κατηγορία: Δράσεις - ενημερώσεις Δημιουργήθηκε : Τετάρτη, 13 Απρίλιος 2016 Τελευταία ενημέρωση : Παρασκευή, 15 Απρίλιος 2016 Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 13 Απρίλιος 2016

...έλαβαν για ακόμη μια φορά δράση! Οργανωμένα, μεθοδικά και με σχέδιο έδωσαν πνοή σε "νεκρούς" τοίχους του Σχολείου μας. Η όλη καθοδήγηση, συντονισμός και εποπτεία δόθηκε από τον "καλλιτέχνη" υποδιευθυντή και καθηγητή Καλλιτεχνικών του 12ου Γυμνασίου κ. Αστέρη Λάσκαρη και την καθηγήτρια Μουσικής του ίδιου Σχολείου, κ, Μαρία Μουρτζανού. Το έργο βρίσκεται υπό κατασκευή και όλοι αναμένουμε το τελικό αποτέλεσμα και ...τα επίσημα συγχαρητήρια προς τους δημιουργούς!!! Πολλές ευχαριστίες θα πρέπει να δοθούν στην μαθήτρια του Λυκείου μας Καλογήρου Δήμητρα η οποία συνέβαλε στην οργάνωση ...του μαθητικού συνεργείου!

mikis10wall1wall2wall3wall4wall5wall6wall7wall8wall9wall11wall12wall13