Ερωτηματολόγιο "Η εξέλιξη της κινητής τηλεφωνίας - Χρήση συσκευών - Διαδικτυακοί κίνδυνοι"

Κατηγορία: Δράσεις - ενημερώσεις Δημιουργήθηκε : Σάββατο, 03 Φεβρουάριος 2018 Τελευταία ενημέρωση : Σάββατο, 03 Φεβρουάριος 2018 Δημοσιεύθηκε : Σάββατο, 03 Φεβρουάριος 2018

Το Τμήμα Ερευνητικών Εργασιών της Α' Τάξης του Σχολείου μας ασχολείται με το θέμα: "Η εξέλιξη της κινητής τηλεφωνίας - Χρήση συσκευών - Διαδικτυακοί κίνδυνοι". Στα πλαίσια της έρευνας δημιούργησε ένα online ερωτηματολόγιο απ' το οποίο θα εξάγει χρήσιμα συμπεράσματα. Παρακαλούμε πολύ να αφιερώσετε 2 λεπτά από το χρόνο σας και να το απαντήσετε. Το ερωτηματολόγιο απευθύνεται σε μαθητές όλων των βαθμίδων, φοιτητές και γονείς.

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων!

Μπορείτε να απαντήσετε στο παρακάτω ερωτηματολόγιο που βλέπετε, ή αν αντιμετωπίζετε προβλήματα εμφάνισης, ΕΔΩ.